محل تبلیغات شما

آیا خرید بک لینک اشتباه است؟

 

بله! خرید بک لینک اشتباه است و گوگل کاملا غیر قانونی بودن این کار (البته از نظر گوگل) را تایید کرده. زمانی که افراد اقدام به خرید فروش لینک می کنند در اصل در حال دور زدن الگوریتم های گوگل هستند که این موضوع اصلا برای محبوب ترین موتور جستجوی جهان خوشاند نیست، چرا که اولویت گوگل همیشه بر این بوده است که کاربر از نتایج جستجو ارائه شده راضی باشد و از طرفی یکی از ابزار هایی که گوگل با استفاده از آن میزان محبوبیت سایت و مطالب شما را می سنجد تعداد بک لینک ها و اعتبار سایت هایی است که به شما بک لینک داده اند.

 

 

به زبان ساده تر گوگل هر کدام از بک لینک های داده شده به سایت شما را یک رای مثبت تلقی می کند.

 شاید تصور کنید که می توانید با استفاده از خرید بک لینک از سایت های معتبر گوگل را فریب دهید، ولی باید گفت که سخت در اشتباه هستید چرا که نظارت گوگل بر وب سایت هایی که در فهرست خود دارد بسیار پیچیده و قوی است!

  تصویر زیر اخطار گوگل در خصوص خرید بک لینک و تاثیر منفی آن بر روی رتبه بندی سایت را به ما نمایش می دهد.

   بک لینک چگونه بر نتایج جستجو گوگل تاثیر می گذارد؟

 در مقالات قبلی پونه مدیا در خصوص موارد مختلف مربوط به بک لینک ها صحبت کرده ایم، ولی در این مطلب برای روشن تر شدن موضوع خرید بک لینک این موضوع را با هم بررسی می کنیم، ولی اگر به دنبال اطلاعات دقیق تری هستید می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید.


سئو سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی لینک ,گوگل ,سایت ,اشتباه ,موضوع ,هایی ,لینک اشتباه ,سایت هایی ,اشتباه است؟ ,نتایج جستجو منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
نقد فیلم های ایرانی - بررسی متفاوت من معرفی بازی های چند نفره. لوکال افلاین Official Website Afsaranvelayat | وبسایت گروه جهادی افسران ولایت کالای ارزان smithmorkel معلم خصوصی ریاضی انجام پروژه های شبیه ساری طراحی اپلیکیشن چگونه باید در محیط مدرسه تحمل و احترام به افکار دیگران و اخلاق و ادب را تمرین کنیم شب