محل تبلیغات شما

فواید لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد عوارضی نیز به همراه دارد؟

 

یکی از کارهای رایج که امروزه برای از بین بردن موهای زائد استفاده می‌شود لیزر است. این عمل به دلیل فواید زیادی که دارد از طرف داران زیادی نیز برخوردار است. موهایی که در تمام قسمت‌های بدن و صورت هستند، می‌توان با این شیوه حذف کرد. اما اگر شما هم برای اولین بار باشد که می‌خواهید برای انجام لیزر موهای زائد در اصفهان اقدام کنید، حتماً این سؤال ذهن شما را به خود مشغول می‌کند که علاوه بر مزایایی که دارد، چه مضرات و عوارضی ممکن است داشته باشد. در ادامه به این سؤال‌ها پاسخ داده شده است.

 

 

فواید لیزر موهای زائد

 

از فواید این شیوه می‌توان گفت که یک روش غیر تهاجمی است که نیاز به برش در پوست ندارد و موجب کاهش همیشگی موها خواهد شد. با لیزر می‌توان موهای زائد را برای همیشه از بین برد. هر دو گروه افراد با پوست تیره و روشن می‌توانند با این شیوه موهای زائد خود را لیزر کنند.

 

 

 

برای انجام این عمل نیاز نیست بیمار بستری شود و او می‌تواند پس از عمل کارهای روزانه را از سر بگیرد. لیزر در مقاسیه با شیوه‌های دیگر درد کمتری دارد. احتمال زخم شدن و تغییر رنگدانه خیلی کم است. این روش اثربخشی بالایی دارد و پوست درگیر نخواهد شد. بسته به منطقه بدن به سرعت قابل انجام است و برای دیدن نتیجه آن نیاز به زمان نیست و به سرعت قابل مشاهده است. پس از انجام آن نیز نیاز نیست داروی خاصی مصرف شود.

 

 

 

فواید و مضرات لیزر موهای زائد اصفهان چیست؟ 

 

 

 

مضرات و عوارض لیزر موهای زائد

 

در واقع می‌توان گفت این شیوه مضرات خاصی ندارد. تنها می‌توان به قرمزی و تورم در پیاز مو اشاره کرد که البته یک اتفاق کاملاً طبیعی است که بر طرف می‌شود. احساس درد و ناراحتی در محل انجام لیزر هم ممکن است ایجاد شود که با مصرف مسکن آرام خواهد شد. برای این که نتیجه کامل گرفته شود به ۴ تا ۶ جلسه مراجعه نیاز است. می‌توان هزینه بر بودن آن را جزء مزایای آن محسوب کرد.

 

 

 

افرادی که دارای بیماری‌های پوستی هستند، افراد دیابتی و آنها که دچار بیماری‌های قلبی و عروقی و همچنین بیماری‌های عفونی هستند باید از انجام لیزر اجتناب کنند و به سراغ روش‌های دیگر برای از بین بردن موهای زائد خود بروند. همچنین ن باردار، دختران زیر ۱۷ سال و افراد با آفتاب سوختگی شدید تازه نیز باید برای انجام لیزر صبر و انجام آن را به بعد موکول کنند.

 

 

 

از عوارض آن می‌توان به سوختگی و تاول پوستی، احتمال وجود لک، عفونت، نگرفتن پاسخ، فولیکولیت و آکنه یا در موارد نادری تغییر رنگ و لکه شدن پوست اشاره کرد. در مواردی ممکن است پوست آسیب ببیند و جای زخم روی آن بماند. در صورت مشاهده هر کدام از این عوارض به پزشک خود اطلاع دهید.

 

 

 

فواید و مضرات لیزر موی زائد اصفهان چیست؟ 

 

 

 

در هر حال برخی از عوارض لیزر قابل پیشگیری هستند. به عنوان مثال، می‌توان برای کاهش درد و سوزش از بی حس‌ کننده‌ها و سرد کننده‌ها استفاده کرد. برای کاهش ورم و قرمزی در پوست لیزر شده نیز می‌توان از یخ استفاده کرد.

 

 

 

برای کاهش عوارض پس از لیزر از قرار گرفتن در معرض آفتاب شدید خودداری شود و استفاده از ضد آفتاب ضروری است. برای اینکه بهترین نتیجه از لیزر گرفته شود باید به توصیه‌های پزشک پیش و پس از لیزر عمل شود.

 

 

 

با دانستن تمام مزایا و معایب لیزر، اگر قصد انجام لیزر دارید و این راه را همچنان بهترین شیوه برای از بین بردن موهای زائد در مناطق مختلف بدن خود می‌دانید با کلینیک پوست و مو دکتر مسلمی تماس بگیرید و با م با متخصصان این مجموعه و در نظر گرفتن همه جوانب اقدام به انجام این کار بکنید.


سئو سایت | طراحی فروشگاه اینترنتی لیزر ,زائد ,موهای ,انجام ,می‌توان ,فواید ,موهای زائد ,لیزر موهای ,انجام لیزر ,فواید لیزر ,برای کاهش ,زائد اصفهان چیست؟  منبع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
محمد عظیمی نه به جمهوری اسلامی-آشنایی با مسیحیت انتخابات مجلس همه چی موجوده فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ضد باج افزار سازان ایران بینتاد زنجان درس املاک خانی گل سنگ